LIEBHERR

Obrabiarki i systemy automatyzacji Liebherr

Firma LIEBHERR jest wiodącym producentem obrabiarek do produkcji wysokiej klasy kół zębatych i nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich technologii. Obrabiarki do uzębień firmy LIEBHERR są dostarczane do renomowanych producentów kół i przekładni zębatych oraz dużych połączeń skrętnych. Szeroka gama maszyn zdobywa uznanie klientów - od przemysłu motoryzacyjnego poprzez branże lotniczą aż po producentów turbin wiatrowych.

Dzięki ponad sześćdziesięcioletniemu doświadczeniu firma LIEBHERR jest jednym z wiodących na świecie producentów obrabiarek CNC i narzędzi do uzębień oraz systemów automatyzacji. Bazę dla renomowanych produktów stanowią innowacyjne pomysły, wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz najnowocześniejsze systemy produkcyjne.

Rozbudowana oferta systemów automatyzacji, obejmująca bramy liniowe, systemy przenoszenia palet, instalacje transportowe oraz rozwiązania integracji robotów pozwala firmie LIEBHERR realizować projekty we wszystkich obszarach produkcji i osiągać przy tym ponadprzeciętną elastyczność systemów.

Firma LIEBHERR zatrudnia w sektorze obrabiarek i systemów automatyki około 1200 pracowników i dysponuje zakładami produkcyjnymi: w Kempten i Ettlingen (Niemcy), Collegno (Włochy), Saline (stan Michigan / USA) oraz Bangalore (Indie). Są one wspomagane przez kompetentnych i niezawodnych specjalistów handlowych i serwisowych w wielu lokalizacjach na całym świecie.