STORK

STORK GMBH z siedzibą w Badenii-Wirtembergii jest ekspertem w zakresie remontów maszyn, przebudowy i modernizacji maszyn. Szeroki zakres usług Budowa maszyn specjalnych i specjalnych urządzeń automatyzacji Zgodnie z dokumentacją projektową lub zadaniem klienta, przy czym na życzenie klienta możemy również dostarczyć projekt i konstrukcję.

Program serwisowy LORENZ

Jako autoryzowany partner LIEBHERR jesteśmy odpowiedzialni za serwis i zaopatrzenie w części zamienne konwencjonalnych maszyn do formowania przekładni i motoreduktorów LORENZ.

Na przestrzeni lat w naszej fabryce dokonano gruntownych remontów wielu maszyn LORENZ, dzięki czemu posiadamy solidną wiedzę na temat maszyn do cięcia przekładni. Autoryzowany partner dla serwisu i dostawy części zamiennych

Przebudowa i modernizacja obrabiarek

Przeróbka maszyn do innych zadań obróbczych, dla których możemy również dostarczyć konstrukcję. Przeróbka i dostosowanie maszyn do innego przedmiotu obrabianego. Instalacja dodatkowego wyposażenia lub przebudowa poszczególnych zespołów w celu dostosowania starszych maszyn do aktualnej technologii. Obejmuje to również modernizację urządzeń elektrycznych poprzez zastosowanie programowalnych sterowników logicznych oraz doposażenie w najnowszej generacji sterowniki CNC. Modernizacja skutkuje zwiększoną wydajnością, lepszą jakością, większą łatwością obsługi, większym bezpieczeństwem w zakresie BHP oraz prostszą obsługą i konserwacją.

Geometryczny przegląd obrabiarek

Przywracanie dokładności pracy maszyny poprzez obróbkę wtórną:
wszystkich prowadnic
skrobanie powierzchni i regulacja wszystkich zespołów
nowe łożysko wrzeciona roboczego
naprawa lub odnowienie napędów osi
odbiór z raportem kontrolnym wg DIN
gwarancja na prace wykonane zgodnie z warunkami dostawy VDW

Częściowy przegląd

Naprawa poszczególnych zespołów przy użyciu wymaganych części zamiennych. Gwarancja na wykonane prace, jak w przypadku remontu geometrycznego.

Remont generalny

Kompletny i gruntowny remont całej maszyny z zastosowaniem niezbędnych części zamiennych. Bezpieczeństwo pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami o zapobieganiu wypadkom i ogólnie uznanymi zasadami techniki (normy DIN, wytyczne VDI, przepisy VDE).
Remontowane przez nas maszyny odpowiadają funkcjonalności, dokładności wykonania i pracy, jak również żywotności nowej maszyny. Akceptacja z raportem kontrolnym wg DIN. Gwarancja zgodnie z warunkami dostawy VDW jak dla nowej maszyny.